X
GO
+383 49 708 700 | +383 49 566 888
patundshmeri.gm@gmail.com | info@patundshmeri-gm.com

Kërko në shitje

Kërko me qira

Publikimet e fundit

Shiten Banesat ne MATI-1

Shiten Banesat ne MATI-1
 
Rate this article:
No rating
--Kategoritë--
  • Banesë
--Komuna--Prishtina
--Lagjja--Mati I
--Statusi--Për shitje
--Investitori--Vellezerit Asllani
--Leje ndërtimore--351/02-030106/18
--Punekryesi--Vellezerit Asllani
--Kontratë te noteri--po
--Madhësia--66.91
--Kati--2 dhe 6
--Çmimi--730,00 €
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x