X
GO
+383 49 708 700 | +383 49 566 888
patundshmeri.gm@gmail.com | info@patundshmeri-gm.com

Kërko në shitje

Kërko me qira

Ka Filluar Shitja E Banesave ne Lagjen E Muhaxhereve

Ka Filluar Shitja E Banesave ne Lagjen E Muhaxhereve

Ju njoftojme qe ka filluar shitja e banesave ne Lagjen e Muhaxhereve me investitor Vellezerit Asllani.

Çmimi:

Wednesday, May 20, 2020/ Article rating: No rating
 
Shiten Banesat ne MATI-1

Shiten Banesat ne MATI-1

Banesat gjinden ne Rrugen Astrit Rrushi afer Shkolles Pavarsia, banesat gjinden ne katin e 2 dhe katin e 6 me siperfaqe 66.91 m2 . Ndertuesi: Vellezerit Asllani.

Çmimi: 730,00 €

Wednesday, May 20, 2020/ Article rating: No rating
 
Pozicioni 2  - Banesa - Lagja e Spitalit, shk. fill "Pavarsia"

Pozicioni 2 - Banesa - Lagja e Spitalit, shk. fill "Pavarsia"

banesa gjendet te shkolla fillore "Pavarsia" ne lagjen e spitalit.

Çmimi: 750,00 €

Saturday, October 29, 2016/ Article rating: 4.1
 
Ofrojme banesa cilesore   - cmime atraktive   Objekti mbrapa Spitalit, "Prishtina e Re"

Ofrojme banesa cilesore - cmime atraktive Objekti mbrapa Spitalit, "Prishtina e Re"

Banesat gjinden ne lagjen e spitalit afer eulex-it ne Prishtine per me shume informata ne zyret tona ose tel: +38649708-700 ose +38649566-888 

 

Çmimi: 800,00 €

Tuesday, May 8, 2007/ Article rating: 4.3